/* * Theme Name: SBB * Description: motyw dla SBB Energy * Author: ad360 */Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy... - SBB ENERGY S.A.

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy…

Z ogromnym smutkiem i głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 6 sierpnia 2021 roku, niespodziewanie w wieku 43 lat odszedł od nas Artur Bogusz, Wiceprezes Zarządu SBB ENERGY SA., manager specjalizujący się w zarządzaniu finansami i controllingu przedsiębiorstw z branży energetycznej.

Zawodowo związany z Energomontażem Południe SA oraz Doosan Babcock Energy Polska sp. z o.o. Od 2011 roku rozpoczął współpracę z SBB ENERGY SA na stanowisku Dyrektora Finansowego oraz Wiceprezesa Zarządu.

Pozostanie w naszej pamięci jako profesjonalista w swojej dziedzinie i człowiek obdarzony wyjątkowym poczuciem humoru, lubiący wyzwania oraz otwarty na kreatywne rozwiązania.

Dziękujemy Artur za wspólnie spędzone lata, a przede wszystkim za trud i zaangażowanie, jakie wkładałeś każdego dnia w swoją pracę. Zawsze mogliśmy na Ciebie liczyć. Będziemy kontynuować wprowadzone przez Ciebie rozwiązania i innowacyjne pomysły.

Żegnaj Przyjacielu…

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji. Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz .