Strona główna  »   Aktualności    

Aktualności

Akcja charytatywna SBB ENERGY S.A.

2018-02-20

Za nami kolejna akcja charytatywna na rzecz Domu Samotnej Matki – Monar Markot Zopowy. Mamy nadzieję, że zebrane dary pomogą mieszkańcom stowarzyszenia choć na chwilę oderwać się od problemów dnia codziennego. Dziękujemy załodze SBB ENERGY za okazane serce i zaangażowanie w akcję! Pamiętajmy dobro powraca!

Ogłoszenie o wyborze dostawcy

2017-12-20

W związku z zakończeniem zbierania ofert na wsparcie merytoryczne w zakresie modelowania oraz sterowania przebiegiem procesów energetycznego spalania węgla na etapie: • przygotowania i podawania paliwa, • spalania paliwa w kotłach energetycznych, umożliwiające realizację wieloaspektowego procesu uzdatniania Minerałów Antropogenicznych (MA), w związku z ubieganiem się o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 Działanie 1.2 "Sektorowe programy B+R", firma SBB ENERGY S.A. informuje, iż w wyniku przeprowadzonego postępowania ofertowego nr 1/POIR/SBB 9004/2017 w dniu 20-12-2017 roku wybrała dostawcę - Politechnika Częstochowska, ul. J.H. Dąbrowskiego 69, 42-201 Częstochowa.

Szlachetna paczka

2017-12-11

Miło nam poinformować, że wzorem lat ubiegłych SBB ENERGY wzięła udział w akcji Szlachetna Paczka. Jako pracownicy SBB ENERGY wsparliśmy jedną z rodzin, która z powodu ciężkiej choroby oraz problemów finansowych nie jest w stanie zaspokoić zwykłych potrzeb życiowych, nie mówiąc już o spełnianiu marzeń.

Przygotowane przez nas wsparcie obejmowało przede wszystkim zakup specjalistycznego sprzętu - wózka oraz łóżka rehabilitacyjnego. Sprzęt ten wydatnie przyczyni się do poprawy jakości życia i będzie ogromnym udogodnieniem. W paczce znalazło się także kilka upominków dla wszystkich domowników, które sprawiły rodzinie mnóstwo radości, dostarczyło wielu wzruszeń, a przede wszystkim napełniło nadzieją o złagodzeniu trudów normalnego życia.

Cieszymy się, że mały gest może uczynić czyjeś Święta bardziej radosnymi. Wszystkim pracownikom SBB którzy dołożyli do tej akcji swoją cegiełkę bardzo dziękujemy.

Pamiętajmy dobro wraca.