Strona główna  »   Aktualności    

Aktualności

Wesołych Świąt

2017-04-14

ROK JUBILEUSZOWY SBB ENERGY S.A.

2017-03-28

Rok 2017 jest dla naszej Spółki rokiem jubileuszowym, w którym przypada 25 lat działalności SBB ENERGY S.A. (dawniej REMAK- ROZRUCH S.A.). Uświetni go zatem szereg różnych wydarzeń mających na celu przypomnienie historii i dokonań Spółki na przestrzeni jej istnienia oraz promowanie aktualnych możliwości firmy.

Z tej okazji powstał film wizerunkowy przedstawiający obecny potencjał SBB ENERGY S.A., którym są przede wszystkim kompetencje, doświadczenie i zaangażowanie naszych pracowników jak również  możliwości technologiczne, które Spółka posiada.

W dniu 16 marca w Warszawie odbyła się Gala jubileuszowa z udziałem naszych klientów i partnerów biznesowych. Jesienią natomiast odbędą się już tradycyjne spotkanie integracyjne pracowników SBB ENERGY S.A., które tym razem będą miały szczególnie uroczysty, jubileuszowy charakter.

Na przestrzeni tego roku SBB ENERGY S.A. planuje zaznaczyć swoją obecność na rynku intensywnym udziałem w konferencjach i spotkaniach branżowych.

Zachęcamy wszystkich Państwa do śledzenia naszego facebook'a oraz strony internetowej, na której na bieżąco będziemy umieszczać relacje z tegorocznych wydarzeń!

Ogłoszenie o wyborze dostawcy

2017-03-24

W związku z zakończeniem zbierania ofert na dostawę klap na kanały spalin do budowy instalacji pilotażowej, w związku z ubieganiem się o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 Działanie 1.2, firma SBB ENERGY S.A. informuje, iż w wyniku przeprowadzonego postępowania ofertowego nr 5/POIR/SBB/9002/2016 w dniu 23-03-2017 roku wybrała dostawcę - firmę Multivalve Sp. z o.o., ul. Eiffel'a 6, 44-109 Gliwice