Strona główna  »   Aktualności    

Aktualności

Akcja charytatywna SBB ENERGY S.A.

2018-02-20

Za nami kolejna akcja charytatywna na rzecz Domu Samotnej Matki – Monar Markot Zopowy. Mamy nadzieję, że zebrane dary pomogą mieszkańcom stowarzyszenia choć na chwilę oderwać się od problemów dnia codziennego. Dziękujemy załodze SBB ENERGY za okazane serce i zaangażowanie w akcję! Pamiętajmy dobro powraca!

Ogłoszenie o wyborze dostawcy

2017-12-20

W związku z zakończeniem zbierania ofert na wsparcie merytoryczne w zakresie modelowania oraz sterowania przebiegiem procesów energetycznego spalania węgla na etapie: • przygotowania i podawania paliwa, • spalania paliwa w kotłach energetycznych, umożliwiające realizację wieloaspektowego procesu uzdatniania Minerałów Antropogenicznych (MA), w związku z ubieganiem się o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 Działanie 1.2 "Sektorowe programy B+R", firma SBB ENERGY S.A. informuje, iż w wyniku przeprowadzonego postępowania ofertowego nr 1/POIR/SBB 9004/2017 w dniu 20-12-2017 roku wybrała dostawcę - Politechnika Częstochowska, ul. J.H. Dąbrowskiego 69, 42-201 Częstochowa.

Szlachetna paczka

2017-12-11

Miło nam poinformować, że wzorem lat ubiegłych SBB ENERGY wzięła udział w akcji Szlachetna Paczka. Jako pracownicy SBB ENERGY wsparliśmy jedną z rodzin, która z powodu ciężkiej choroby oraz problemów finansowych nie jest w stanie zaspokoić zwykłych potrzeb życiowych, nie mówiąc już o spełnianiu marzeń.

Przygotowane przez nas wsparcie obejmowało przede wszystkim zakup specjalistycznego sprzętu - wózka oraz łóżka rehabilitacyjnego. Sprzęt ten wydatnie przyczyni się do poprawy jakości życia i będzie ogromnym udogodnieniem. W paczce znalazło się także kilka upominków dla wszystkich domowników, które sprawiły rodzinie mnóstwo radości, dostarczyło wielu wzruszeń, a przede wszystkim napełniło nadzieją o złagodzeniu trudów normalnego życia.

Cieszymy się, że mały gest może uczynić czyjeś Święta bardziej radosnymi. Wszystkim pracownikom SBB którzy dołożyli do tej akcji swoją cegiełkę bardzo dziękujemy.

Pamiętajmy dobro wraca.

ZAUFALI NAM: