Strona główna  »   Aktualności    

Aktualności

Zapytanie ofertowe nr 6.1/POIR-WO/SBB 9002/2017

2017-05-22

W związku z planowaną realizacją projektu pt.: Hybrydowe układy adsorpcyjne do redukcji emisji rtęci z zastosowaniem wysoko efektywnych komponentów polimerowych w firmie SBB Energy S.A., który realizowany będzie w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 Działanie 1.2, zwracamy się z zapytaniem ofertowym nr 6.1/POIR-WO/SBB 9002/2017 na przedstawienie oferty cenowej na dostawę pomp w wykonaniu specjalnym do podawania wody zmywanej w ramach budowy instalacji pilotażowej.

Termin składania ofert upływa 1.06.2017.

Zapytanie 6.1/POIR-WO/SBB 9002/2017

Załącznik 6.1/POIR-WO/SBB 9002/2017

Zakończyło się III Forum Technologii: „IED, BREF, BAT, BEP, emisje przemysłowe, dostępne technologie”

2017-05-19

Zakończyło się III Forum Technologii: „IED, BREF, BAT, BEP, emisje przemysłowe, dostępne technologie”, organizowane przez firmę POWERMEETINGS.EU, którego partnerem merytorycznym było SBB ENERGY S.A. Uroczyste otwarcie zainicjowała Dyrektor Zarządzająca firmy Powermeetings.eu., a zarazem organizator Forum - Renata Kałużna, ze strony SBB ENERGY S.A. gości powitał Z-ca Dyrektora Technicznego – Tadeusz Witos.

Nie mogło również zabraknąć samego Prezesa Zarządu SBB ENERGY S.A. – Ziemowita Słomczyńskiego, który swoją obecnością uświetnił to wydarzenie. Wśród prelegentów wystąpił Dyrektor ds. Rozwoju SBB ENERGY S.A. – Robert Żmuda, z tematem „Dostosowanie Elektrociepłowni Będzin do IED w kontekście przyjętych konkluzji BAT / BREF”. W kolejnej części konferencji miała miejsce debata, w trakcie której pomiędzy Moderatorem Konferencji, Dyrektorem Mirosławem Niewiadomskim, reprezentującym PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna oraz Dyrektorem Żmudą wywiązała się interesująca dyskusja na temat postępu prac oraz możliwości technologicznych związanych z dostosowaniem się przemysłu do aktualnie obowiązujących regulacji.

Wystąpienie oraz końcowa dyskusja spotkały się z dużym zaciekawieniem i uznaniem ponad 100 uczestników spotkania – przedstawicieli branży ciepłowniczej i energetycznej. Z roku na rok zainteresowanie tym wydarzeniem rośnie, dlatego mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w jeszcze większym gronie ekspertów!

III edycja Forum Technologii

2017-05-18

Rozpoczęła się III edycja Forum Technologii: IED, BREF, BAT, BEP, Emisje przemysłowe, dostępne technologie, organizowane przez firmę POWERMEETINGS.EU, gdzie SBB ENERGY S.A. po raz kolejny występuje w  charakterze partnera merytorycznego. Eksperci debatują właśnie na temat nowoprzyjętych konkluzjach BAT dla energetyki.