Strona główna  »   Aktualności    

Aktualności

SBB ENERGY wybuduje kotłownię szczytowo-rezerwową w Elektrowni Łagisza w Będzinie

2018-09-28

Kolejnym projektem wygrany przez SBB  ENERGY SA jest budowa kotłowni szczytowo-rezerwowej w Elektrowni Łagisza w Będzinie.

Zadanie obejmuje realizację „pod klucz” szczytowo-rezerwowego źródła ciepła grzewczego, podłączonego do istniejącej w elektrowni sieci wody grzewczej.

Całemu zespołowi zaangażowanemu w projekt życzymy sukcesów w realizacji przedsięwzięcia.


SBB ENERGY realizuje budowę instalacji oczyszczania spalin dla kotłów OR-32 i WR-25

2018-09-27

Pozytywnych informacji ciąg dalszy. Nasi specjaliści będą realizować budowę instalacji oczyszczania spalin dla kotłów OR-32 i WR-25 znajdujących się  w Elektrociepłowni Łąkowa II należącej do OPEC-INEKO Sp. z o.o.

Inwestycja ma za zadanie osiągnięcie standardów emisji spalin określonych w nowej dyrektywie UE.

Całemu zespołowi koordynującemu aktualny kontrakt życzymy powodzenia i pomyślnej realizacji projektu.


Umowa na dostawę i montaż instalacji katalitycznego odazotowania spalin dla kotłów typu OP-650 bloków 5, 6, 7, 8 W Elektrowni Dolna Odra

2018-09-25

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym tj. 25.09.2018 SBB ENERGY SA podpisało umowy na dostawę i montaż instalacji katalitycznego odazotowania spalin dla kotłów typu OP-650 bloków 5, 6, 7, 8 W Elektrowni Dolna Odra.

Umowę podpisujemy na rzecz zawiązanego dla tej inwestycji Konsorcjum, w którym liderem jest SBB ENERGY SA natomiast partnerami Polimex Energetyka Sp. z o. o. oraz Polimex- Mostostal S.A.

Wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie życzymy sprawnej jego realizacji